|  Breda, november 2008 PERSBERICHT
Watch2008: Dé tweedaagse horlogebeurs voor onafhankelijke en innovatieve horlogemerken!
Op zaterdag 6 en zondag 7 december vindt in kasteel De Hoogenweerth Maastricht de eerste horlogebeurs plaats waar onafhankelijke en innovatieve horlogemakers zich zullen presenteren. Bezoekers krijgen de unieke mogelijkheid om kennis te maken met de horlogemakers zelf en hun meest actuele producten. Een walhalla voor de ware horlogeliefhebber en –kenner.
“Een evenement als dit, puur gericht op onafhankelijke horlogemerken, ontbrak nog in de Benelux, en misschien wel in Europa”, aldus Ernie Romers van Watchuseek.com, één van de initiatiefnemers. “Een beurs waar het pure vakmanschap op de eerste plaats staat en waar ruimte is voor onafhankelijke producenten om hun enthousiasme over te brengen op de ware liefhebber. Daar draait het om bijWatch2008”.
Niet voor niets is gekozen voor een kasteel in Maastricht: de uitstraling, de allure en zeker ook de internationale bereikbaarheid is zeer belangrijk volgens de initiatiefnemers.
Verschillende exclusieve merken, zoals Archimede, Aristo Vollmer, Blancier, Christiaan vd Klaauw, Cornelius & Cie, Costro, Cyclos, D.Dornblueth und Soehne, Habring2, Hentschel Hamburg, Limes, Jörg Schauer, Stowa, JS Watch, Kadloo, Kazimon, Korsbek, Kremke, Kudoke, Rainer Nienaber, Steffen, Theo Faberge, Thomas Ninchritz en Quadtec hebben al aangegeven deel te willen nemen aan de beurs. Daarnaast zullen er lezingen gehouden worden in één van de kasteelzalen.
De toegangsprijs bedraagt € 35,00, inclusief drankjes en hapjes. Een online ticket kost slechts € 20,- ! Voor meer informatie en/of inschrijven: www.watch2008.nl .
| |
_____ 6,4 ft=1,95m Wie zijn eigen weg gaat, kan door niemand worden ingehaald. | |
|