Wijzig je profielWijzig je persoonlijke instellingenRegistreer hier!Actieve onderwerpenVeelgestelde vragenZoekenInloggenTerug naar de forum-index

  

 Index / Algemeen / Watch 2009 14-15 november
 
miss Rolex
Nr. 867

   

Quote:
Op zaterdag 14 november 2009 17:17 schreef XiniX het volgende:
Net terug uit Maastricht.

Was een hele leuke middag waarbij de complimenten ten eerste uitgaan naar Hans CP voor de keuze van de lunch-locatie, erg gezellig en volgens Batja erg lekker!

De beurs zelf was ook erg leuk, niet zo zeer door de klokken maar wel voor het gezelschap. Het is een relatief kleine locatie met nogal wat standhouders waardoor het er warm was en erg druk leek. Uiteindelijk aan de bar gaan staan samen met behoorlijk wat forum-collega's. Erg leuk om nog meer gezichten achter de forum-namen te hebben leren kennen. Dames en heren forum-collega's, het was me een waar genoegen!

Verder wil ik langs deze weg Peter bedanken voor het regelen van de toegangsbewijzen.

Allemaal bedankt voor de gezelligheid en hopelijk tot gauw met nog meer forum-collega's.

Ik had het niet beter kunnen verwoorden
Helemaal mee eens, het was super gezellig. Leuk iedereen weer even gesproken te hebben. Ryan en Ronald het was heel leuk om jullie nu te leren kennen, en Ronald leuk om nu de gulle gever eens in real live te zien. Ik hoop dat je vriendin Maastricht niet heeft leeggekocht.
Het was voor mij de 1e keer dat ik in Limbo land was maar zeker niet de laatste. Het was een zeer geslaagde dag.
Het was jammer dat we eerder weg moesten maar de pre ski party was ook zeer geslaagd. tot de volgende keer
Ik hoop dat iedereen veilig thuis komt
groet jo



_____
Pluto je blijft voor altijd in mijn hart.Balou je bent geweldig
 Dit topic is 5 pagina's lang: 1 2 3 4 5


   

RolexForum.nl website publications are not affiliated with or endorsed by ROLEX SA or ROLEX USA

© Copyright 2006-2026 RolexForum